Lajme te fresketa:
Korrupsioni: Basha rrezon qeverine e Kuvajtit

Korrupsioni: Basha rrezon qeverine e Kuvajtit

E...

Zbulohet puci kundër Berishës. Në mes të fletëve të fjalimit dikush i kishte futur fletë nga libri

Zbulohet puci kundër Berishës. Në mes të fletëve të fjalimit dikush i kishte futur fletë nga libri "Kurban"

K...

“Berisha Business Guide” tashme ne treg

“Berisha Business Guide” tashme ne treg

P...

Berisha: Shqiperine e bera Blue Albania. Suksesi im i rradhes eshte Pleh Albania

Berisha: Shqiperine e bera Blue Albania. Suksesi im i rradhes eshte Pleh Albania

P...

Vazhdon me sukses spektakli “The Voice of Berisha”

Vazhdon me sukses spektakli “The Voice of Berisha”

N...

Kryetari Lul: Me vrasjen e Gedaffit, Bashkia ime humbi nje mik te shtrenjte

Kryetari Lul: Me vrasjen e Gedaffit, Bashkia ime humbi nje mik te shtrenjte

F...

Çiljeta solidarizohet me nismen e kryeministrit per qeverine ne diete. Do të zvogëlojë shpenzimet dhe gjoksin

Çiljeta solidarizohet me nismen e kryeministrit per qeverine ne diete. Do të zvogëlojë shpenzimet dhe gjoksin

K...

NASDAQ ndryshon emrin në SALDAQ. Berisha: Dhiz iz a mirakllë

NASDAQ ndryshon emrin në SALDAQ. Berisha: Dhiz iz a mirakllë

E...

Së shpejti spektakli “Qeveria Got Talent” organizuar nga Keshilli i Ministrave.org nën kujdesin e vecantë të kryeministrit Sali Berisha

Së shpejti spektakli “Qeveria Got Talent” organizuar nga Keshilli i Ministrave.org nën kujdesin e vecantë të kryeministrit Sali Berisha

E...

Opozita shpërndan në popull trakte për demostratë. Pensionistët “Na mprehët kot, menduam se ishin ftesa për pub”

Opozita shpërndan në popull trakte për demostratë. Pensionistët “Na mprehët kot, menduam se ishin ftesa për pub”

Sic është njoftuar zyrtarisht partitë e opozitës d...

Këshilli i Ministrave.org qorton mediat për lajmet mbi shpenzimet luksoze të qeverisë

Këshilli i Ministrave.org qorton mediat për lajmet mbi shpenzimet luksoze të qeverisë

Sipas mediave dashakeqe, qeveria gjoja paska bërë ...

Skandal nga Bashkia e Tiranës. Në listën e 10 personazheve e vitit mungon emri i kryeministrit Berisha

Skandal nga Bashkia e Tiranës. Në listën e 10 personazheve e vitit mungon emri i kryeministrit Berisha

Cdo vit bashkia e Tiranës shpall 10 personalitetet...

Pas videos së Metës reagon Vatikani: Cdo Prift duhet të ruajë fshehtësinë e rrëfimeve

Pas videos së Metës reagon Vatikani: Cdo Prift duhet të ruajë fshehtësinë e rrëfimeve

Emisioni investigativ Fiks Fare ka transmetuar nje...

Operacioni

Operacioni "Plehu i Hekurt" në Lazarat, bllokohen 6 kamionë me pleh organik

Këshilli i Ministrave.org njofton se përfunduar me...

Themeluesi i Wikileaks flet për kryeministrin shqiptar. “Berisha, notar i shkëlqyer dhe aplinist i jashtëzakonshëm ”

Themeluesi i Wikileaks flet për kryeministrin shqiptar. “Berisha, notar i shkëlqyer dhe aplinist i jashtëzakonshëm ”

Faqja Wikileaks po trondit botën diplomatike me pu...

Vasili: Shqipëria në rrezik nga virusi i Priftit të Derrit. Të infektuarve u duket sikur kryeministri ofendon apo sikur Meta bën pazare

Vasili: Shqipëria në rrezik nga virusi i Priftit të Derrit. Të infektuarve u duket sikur kryeministri ofendon apo sikur Meta bën pazare

Ministri ende i Shëndetshëm Petrit Vasili ka bërë ...

Invalidët garë-protestë në mbështetje të qeverisë për përmbytjet. “Gomone nuk kemi, por ju dhurojmë karrocat”

Invalidët garë-protestë në mbështetje të qeverisë për përmbytjet. “Gomone nuk kemi, por ju dhurojmë karrocat”

Disa invalidë kanë organizuar një protestë në form...
Paguaj tek KESH kur te kesh, si ta kesh.

Paguaj tek KESH kur te kesh, si ta kesh.

Njoftojme te gjithe te interesuarit se shteti shqi...

Australia e përmbytur i kërkon ndihmë Berishës. Kryeministri: Të shpëtojmë cdo jetë kanguri

Australia e përmbytur i kërkon ndihmë Berishës. Kryeministri: Të shpëtojmë cdo jetë kanguri

Queensland në Australi është shteti më i prekur ng...

Keshilli i Ministrave.org zbardh bisedën e vërtetë mes Priftit dhe Metës. Zbulohen pamje nga defteri i zv/kryeministrit

Keshilli i Ministrave.org zbardh bisedën e vërtetë mes Priftit dhe Metës. Zbulohen pamje nga defteri i zv/kryeministrit

Prej dy ditësh filmimi video i Dritan Priftit i kanë...

Shkodrawatch 3, trilogjia më e ndjekur në Shqipëri. Tashmë në 3D

Shkodrawatch 3, trilogjia më e ndjekur në Shqipëri. Tashmë në 3D

Vazhdon të shfaqet me sukses pjesa e tretë e sagës...

Vitrina e Librit

Albumi qeveritar

Sondazh

KE refuzoi dhenjen e statusit per Shqiperine sepse...Results