Lajme te fresketa:

Mbyllet sondazhi i KeshilliMinistrave.org

E-mail Print PDF

Posto ne Facebook

Publikohen rezultatet e sondazhit te Keshillit te Ministrave.org me teme "C'mendim keni per websitin tone?" .

Mes 8 alternativave te sondazhit i cili u votua ne menyre te lire te demokratike nga 185 shqiptare te ndershem.

Keshilli i Ministrave.org garanton se rezultatet e sondazhit nuk jane te manipuluara dhe hedhim poshte me force akuzat e dobeta te opozites per votim jo te rregullt.

Gjejme rastin te falenderojme OSCE, BE dhe KE per mbeshtetjen gjate procesit te votimit dhe Shtetet e Bashkuara te Amerikes per njohjen e legjitimitetit te ketij sondazhi historik.

Poshte po ju paraqesim tabelen e rezultateve te sondazhit.

Kunder ketij sondazhi mund te ankimohet ne Gjykate brenda 15 ditesh.

 

Share


Powered by jWarlock jwFacebook Comments

[Sqarim]

Duhet te jeni te regjistruar per te komentuar.

Vitrina e Librit

Albumi qeveritar

Sondazh

KE refuzoi dhenjen e statusit per Shqiperine sepse...Results