Lajme te fresketa:

Suvenire

E-mail Print PDF

Posto ne Facebook


Powered by jWarlock jwFacebook Comments

[Sqarim]

Comments  

 
0 #1 Endri Kadiu 2011-01-24 19:12
Set pjatash Jozefin, me duheshin 3 komplete dhe set filxhanes kryeministror me duhen 19 sete. Paguhet me paypal?
 

Duhet te jeni te regjistruar per te komentuar.

Vitrina e Librit

Albumi qeveritar

Sondazh

KE refuzoi dhenjen e statusit per Shqiperine sepse...Results