Lajme te fresketa:

Dyqani Qeverise

E-mail Print PDF

Posto ne Facebook

RINGTONES

KARTOLINA

SUVENIRE

MARKET


Powered by jWarlock jwFacebook Comments

[Sqarim]

Comments  

 
+2 #1 Endri Kadiu 2011-01-24 19:00
I nderuar Z. Berisha do te doja si ringtone ne celularin tim per thirrjet qe marr kengen "E kam bythen e mire" dhe per sms do te doja "Shqiperia po ndryshon" a mundet bre?

Flm per mirkuptimin o te pacim sa shteti.O i bukri i dheut...
 

Duhet te jeni te regjistruar per te komentuar.

Vitrina e Librit

Albumi qeveritar

Sondazh

KE refuzoi dhenjen e statusit per Shqiperine sepse...Results