Lajme te fresketa:

Proteste e Opozites

E-mail Print PDF

Posto ne Facebook

Me dt.20 Nentor partite e opozites do te mblidhen ne nje proteste mosmirenjohese ndaj arritjeve te qeverise.

Anetaresimi i Shqiperise ne organizmat nderkombetare si OKB, FMN, NATO, etj nuk po vleresohen ne masen e duhur nga opozita ngaterrestare.

Per kete aresye, banditet e kuq e kane si huq te protestojne ne sheshin Skenderbej, dhe ata duan qe zhurma e protestes te degjohet deri prane  nderteses se kryeministrise duke i prishur qetesine kryeministrit Sali Berisha ne menyre qe ai te mos kete mundesi te mendoje per te zgjidhur problemet dhe hallet e Shqiperise.

Opozita kerkon ta hutoje kryeministrin tone qe ai te mos inaguroje tunele, hidrocentrale, termocentrale, centrale berthamore, etj

Por kryeministri yne largpames i ka marre te gjitha masat per tua deshtuar qellimin e mbrapshte banditeve te kuq. Klikoni ketu per ta ditur edhe ju.

 


Powered by jWarlock jwFacebook Comments

[Sqarim]

Comments  

 
+1 #1 Kico Anagnosti 2009-12-07 00:57
ti vije turp opozites, mundohen ta hutojne mretin sal berajsha IV po prap snuk, si rrin duret pa pre nej shirit kshu
 

Duhet te jeni te regjistruar per te komentuar.

Vitrina e Librit

Albumi qeveritar

Sondazh

KE refuzoi dhenjen e statusit per Shqiperine sepse...Results