Lajme te fresketa:

Demokracia


Powered by jWarlock jwFacebook Comments
Title Filter 
Display # 
# Article Title Hits
1 Vdes diktatori i Korese se Veriut. Reagon Sal Berishjong kryetari i PDKV: Koreja po Ndryshon 2439
2 Berisha: Raporti i OSBE, jo serioz. Vetëm doktorët mund të lëshojnë raporte 847
3 Arrihet marrëveshja me Greqinë për lejimin e camëve. Haxhinasto: Do korrigjohen kartat e identitetit 1273
4 Kryeministri thërret në takim 3 ambasadorët. Berisha: Shtrojuni punës se ju shkarkoj çëfësht 926
5 Kryeministri Berisha propozon Jozefina Topallin si presidente e ardhshme 1429
6 Berisha: Kur pashë popullin trim që hodhi bustin e Enverit, më vinte të lija kafen përgysëm dhe të bashkohesha me ta 1464
7 Mbyllet pa knockout ndeshja e boksit mes Prengës dhe Palokës 1256
8 Fjala e Komandantit të Përgjithshëm Gjeneral-Kolonel Sali Berisha para komandove të kthyera nga Afganistani 1187
9 Berisha: Ina Rama nuk u tregove burrë i vërtetë sepse prishi marrëveshjen ndërsa ti Bamir, nuk bane mir 1288
10 Berisha: Gardistët mbrojtën gardhin tim. Të shpërblehen me nga 1 euro 1447
11 Opozita shpërndan në popull trakte për demostratë. Pensionistët “Na mprehët kot, menduam se ishin ftesa për pub” 2565
12 Skandal: Opozita manipulon kalendarin e zyrës së zv/kryeministrit Meta i cili duke pandehur se ishte 28 Qershor 2013 dha dorëheqjen 2361
13 K/parlamentarja kritikon kritikat e BE. Topalli: Të guxojnë prap po nuk i kapa për zhelesh 2318
14 Dj Saliu do të nxjerrë në treg albumin e tij më të ri “Cadriovsky” 959
15 Berisha dhe Meta i ofrojnë sërish Dritan Priftit postin e ministrit të METE-s por me një kusht. Të firmosë që filluar pune para përmbytjeve në Shkodër 2184
16 SHISH ankohet për fondet e pakta. Berisha: Ato edhe tepër i keni sepse nuk po kryeni asnjë detyrë. Unë po informohem vetëm me sms në iSAL 1025
17 Kryeministri në pritje të ofertës zyrtare të opozitës. Berisha: Ajm sorryy, bat in maj iSAL, dhë InBoxique asht empty 1149
18 KE kritikon arbitren Jozefina Topalli për drejtim të një anshëm të ndeshjeve të parlamentit. Berisha: Ata nuk marrin vesh nga futbolli 1224
19 Qeveria: Për neglizhencë dhe thyerje të disiplinës presidentit Topi i ulet rroga 2009
20 Publikohet përgjigja e kryeministrit Berisha ndaj kërkesave të opozitës 999
21 Kryeministri Berisha i bën thirrje Ramës të dorëzojë mandatin e deputetit 856
22 Opozita kërkon heqjen nga kalendari i punimeve të Kuvendit të projektligjit të SHISH (Shërbimi Informativ i Shefit) 2334
23 Këshilli i Ministrave.org shprehet kundër kandidaturës së Sokol Çomos për shkak të mospërmbushjes së kritereve 1251
24 Një person kërkon hapjen e kutisë së fletëve për një numër celulari. Punonjësja: Drejtoju pronarit ose gjykatës 1268
25 Komunikatë e Komitetit Anti-Grevë pranë Këshillit të Ministrave.org 1496
26 Kryeministri Berisha sqaron ndërkombëtarët për protestën e deputetëve të opozitës 1182
27 Qeveria ndërmerr një projekt për realizimin e kërkesës së Ina Ramës për pavaresi të prokurorisë 1034
28 Ja cilat janë arësyet e pakënaqësive të PS - PD nga tryeza e presidentit Topi 918
29 Sqarim për projekt-ligjin e koduar “SHISHqebapi” 1278
30 Sqarim lidhur me rregjistrimin e popullsisë 1041
31 Merr jete forca me e re politike ne Shqiperi 9364
32 Sali Berisha rizgjidhet ne krye te PD 6262

Vitrina e Librit

Albumi qeveritar

Sondazh

KE refuzoi dhenjen e statusit per Shqiperine sepse...







Results