Lajme te fresketa:

Liria e medias


Powered by jWarlock jwFacebook Comments
Title Filter 
Display # 
# Article Title Hits
1 "Qeveria e Gallates" shkrim nga Renato Kalemi ne Revisten KLAN 3559
2 Raporti i Freedom House: Politika shqiptare ndërhyn në drejtësi duke kërcënuar gjyqtarë dhe prokurorë. 2545
3 Këshilli i Ministrave.org qorton mediat për lajmet mbi shpenzimet luksoze të qeverisë 3056
4 Reagim i Këshillit të Ministrave.org ndaj përjashtimit të gazetarit të qeverisë nga konferenca e PS 3208
5 Opozita proteston për TVSH 1377
6 Sandri përpiqet të ndalë reagimet ndaj Berluskonit 1024
7 Gazeta “Tema” shkaktoi fikjen e dritave të stadiumit 1218
8 Sandri porosit një kamerë të fshehtë për hyrjen në parlament 1366
9 Hakerrat e kuq vjellin vrer ne biografine e Berishes ne Wikipedia 3513
10 99-teshat proteste kunder TVSH-se 1753

Vitrina e Librit

Albumi qeveritar

Sondazh

KE refuzoi dhenjen e statusit per Shqiperine sepse...Results