Lajme te fresketa:

Korr opsioni i vogel


Powered by jWarlock jwFacebook Comments
Title Filter 
Display # 
# Article Title Hits
1 Korrupsioni: Basha rrezon qeverine e Kuvajtit 2725
2 Berisha: Shqiperine e bera Blue Albania. Suksesi im i rradhes eshte Pleh Albania 2328
3 Reagon Berisha për ekspertizën e videos: Duhet të kemi kujdes nga anglo-amerikanët. Do tja dalim me forcat tona 1185
4 Basha: Kadare shih punën tënde. Sa për KQZ ajo ka Ristan..dmth Zot. 1314
5 Basha: Edhe qytetarët e Kandaharit mund të votojnë në Tiranë. Lirija e votës garantohet nga Kushtetuta 1062
6 Brace: Dorezo pasaportat. Basha: Nuk ç’armatoset shqiptari 875
7 Kryeministri Berisha lancon nismën "Fushata 1 Euro" 812
8 Opozita: Kryeqyteti rezulton me banorë virtuale. Berisha: E bëra Tiranën si Fejsbuk 961
9 Aksidentohet Ministri i Shëndetësisë. Automjeti zyrtar jashtë rrezikut për skrap 916
10 Gjykata e Apelit liron 3 gardistët. Berisha: Burrin më shumë se burgu e vret ndërgjegjja. 1002
11 Bogdani: Ina Rama po nxjerr sekretet e 21 Janarit, pa i kaluar tek ne 941
12 Pas videos së Metës reagon Vatikani: Cdo Prift duhet të ruajë fshehtësinë e rrëfimeve 15090
13 PS do të publikojë aferë tjetër të ministrit Ruli. Berisha: Na mërzitët. Nxirrini të gjitha njëherësh e jo një nga një 2226
14 Grupimi Qytetar: Shqipëria, jo tranzit i mbetjeve radioaktive. Qeveria lancon nismën “Me Mbetje të Pastra” 952
15 Qeveria hedh poshtë akuzat e Priftit për ministrin Ruli. Të mos mbështesësh biznesin është antishqiptare 897
16 Eksperti i OKB: Lul Basha ishte përkthyesi im në "shtëpinë e verdhë". Basha: Jose është ngatërruar. Ministria ime i është dukur si shtëpi e verdhë 1198
17 Banorët e Orikumit nuk presin deri të premten por festojnë sot liberalizimin e vizave bashkë me forcat e policisë 2488
18 Sezoni i Vizave po afron. Oferta më e fundit qeveritare për pasaportat biometrike 1486
19 Sqarim i Këshillit të Ministrave.org ndaj publikimit të dokumentave gjoja sekrete të Erjon Braces 1412
20 Zbulohet Piramida e Klozefinës, Mbretëreshës së Parlagjiptit të lashtë 15171
21 Piratët e informatikës po manipulojnë regjistrat nga faqja onlinë e QKR. Lind nisma “Me Letra të Pastra” 1124
22 Sqarim nga Keshilli i Ministrave.org lidhur me ankesat e emigrantëve se pasaportat biometrike po u vonohen mbi 15 ditë 1477
23 Opozita akuzon Vasilin për abuzim dhe gjëndje të keqe në spitale 885
24 Për të ndihmuar Kontrollin e Lartë të Shtetit do të ngrihet MbiKontrolli i Lartë i Shtetit 11974
25 Dështon plani i terroristit për të rrëmbyer komisionerin europian 11821
26 Parashikimi i Motit dhe i Korrupsionit 13504

Vitrina e Librit

Albumi qeveritar

Sondazh

KE refuzoi dhenjen e statusit per Shqiperine sepse...Results