Lajme te fresketa:

Korr opsioni vip


Powered by jWarlock jwFacebook Comments
Title Filter 
Display # 
# Article Title Hits
1 KLSH: Dëm 1.6 miliardë lekë buxhetit të shtetit në 2010. Berisha: Kemi halle te tjera. Mos na u beni havale 863
2 Zbardhen telefonatat puciste mes presidentit Topi, Ina Ramës dhe Edi Ramës 2019
3 Trafikanti i armëve me vendet e ish-bllokut, Deviroli rrezikon burgun. Berisha: Kështu përfundojnë miqtë e bllokmenëve 1095
4 Kryeministri Berisha qorton prokurorinë: Nuk po hetohet asnjë zyrtar i lartë. Të fillohet me ata që janë të lartë mbi 2 metra 1198
5 Zbulohet pallati i Odisesë në Itakë. Këshilli i Ministrave.org: Dyshojmë se është pronë e Edi Ramës 3377
6 Operacioni "Plehu i Hekurt" në Lazarat, bllokohen 6 kamionë me pleh organik 3733
7 Arrestohet nje mafiozi i gureve 3685

Vitrina e Librit

Albumi qeveritar

Sondazh

KE refuzoi dhenjen e statusit per Shqiperine sepse...Results