Lajme te fresketa:

Te perbrendshme


Powered by jWarlock jwFacebook Comments
Title Filter 
Display # 
# Article Title Hits
1 Zbulohet puci kundër Berishës. Në mes të fletëve të fjalimit dikush i kishte futur fletë nga libri "Kurban" 5311
2 “Berisha Business Guide” tashme ne treg 4296
3 Vazhdon me sukses spektakli “The Voice of Berisha” 2814
4 Kryeministri Sal shpallet Vrapuesi më i mirë i Maleve. Berisha: Unë jam Bip Bip i parë shqiptar 997
5 Festohet përvjetori i lumturimit i Bab Berishës së Vicidolit. Me këtë rast u kujtua edhe Nënë Tereza së Kalkutës 1089
6 Keshilli i Ministrave.org qeteson popullin per lajmin e vdekjes se kryeministrit. Berisha: Vdekja ime historike, ndodh 1 here ne 100 vjet. 1384
7 Policia: Bosi i mafies u arrestua ndërsa ishte me pushime. Berisha: Shqipëria destinacion turistik edhe për mafiozët 1068
8 Berisha thyen rekordin e notit në Dhërmi. Basha: Rekordin e kryeministrit tim do ta thyej unë në Lana River 1416
9 Çiljeta bashkohet me princin e saj blu në Londër. Berisha: Çili po na braktis në një moment të vështirë 1813
10 Basha: Televizionet të pranojnë kasetat e fushates time. Filmimet janë në cilësi Sal Definition 1143
11 Prezantohet projekti "Basha për Lanën". Lumi i Tiranës do të jetë i lundrueshëm, i notueshëm dhe i peshkueshëm 2409
12 Basha: Tramvaji i Ramës do të dështojë. Bashkia nuk posedon rezerva vaji 816
13 Pas anektodës së Ramës, reagon Berisha: Votimi për parashutën ka qenë transparent. Edvini më kërcënoi me hedhje nga avioni 1041
14 Berisha: Kombëtarja e futbollit veproi sic i porosita. Fitorja juej ka terbue Edvin Ramën 931
15 Urimi i kryeministrit Berisha për gratë: U bëfshi burrnesha si Jozefina 1265
16 “Big Berisha” reality show më i ndjekur i shqiptarëve, së shpejti ne transmetim live cdo ditë në DigiSAL 1272
17 KryeKomandanti Berisha urdhëron të nisë zbori i detyrueshem ushtarak. Kapiteni Olldashi arrin rezultate të shkëlqiera në qitje 1349
18 Eshtrat e Dom Nikollë Kacorrit vijnë me karrocë mallrash. Berisha: Ai ishte dashnor i thjeshtësisë, e urrente luksin 1157
19 Evidentohen armët speciale të pucistëve të 21 Janarit. Publikohen foto ekskluzive të mercenarëve të opozitës 2298
20 Demaskohet kryeprokurorja puçiste. Berisha: Kemi informata se Ina në cdo telefonatë thotë “puç..puç” 2580
21 Keshilli i Ministrave.org zbardh bisedën e vërtetë mes Priftit dhe Metës. Zbulohen pamje nga defteri i zv/kryeministrit 3707
22 Berisha aplikon ritualet e qytetërimit Maja për të fituar zgjedhjet lokale 1064
23 Gjykata e Prizrenit i jep Albana Vokshit titullin “Deputete e Nderueme” 1118
24 The Economist: Shqipëria hapa mbrapa në demokraci. Berisha: Demokracia është si tango, dy hapa para, tre hapa prapa 2809
25 Krijohen njësitë e Policisë së Qarkullimit Ujor. Berisha: Moment historik për “Mjellmat” 2267
26 Berisha: Policia Kufitare e Kosovës ti kërkojë ndjesë Vokshit. Në të kundërt, sanksione 2327
27 Tirana problem me dritat në disa zona. Berisha: Në qeverinë time edhe errësira është biometrike 909
28 Viti 2010 – vjedhjet në rritje. Berisha mendon një formulë mjaft të efektshme anti-hajdut 2779
29 Së shpejti në një turne të përbashkët grupi i njohur shqiptar TAKE THAT 1283
30 Deputeti Dritan Prifti largohet nga LSI. Meta: Nuk e kërcënova, po bënim shaka 985
31 Shqipëria barazon me Bosnjën. Futbollisti Duro: Ja kushtoj golin qeverisë, kryeministrit dhe reformave 1595
32 Fitore e shkëlqyer e Këshillit të Ministrave.org ndaj Luksemburgut 831
33 Ministri i Kyltyrës Ferdi Xhaferri premton se statuja romake e Apollonisë do të shkëmbehet me eshtrat e Ismail Qemalit 1306
34 Këshilli i Ministrave.org publikon raportin e vlerësimit të qeverisë shqiptare mbi ndeshjen finale të Botërorit 2090
35 Shkurtohen fondet e Presidencës dhe Prokurorisë së Përgjithshme. Berisha:Prej vitesh punën e tyre po e kryej unë krejt i vetëm. 970
36 Salibook - rrjeti që do të përdoret për të dërguar dokumentat shtetërore online 2087
37 Fevziu dekonsiproi takimin Nano Berisha në Vjenë 916
38 Sandri, probleme me Fevziun për udhëtimin e doktorit 857
39 Shqipëria hyn në rekordin Guinness : Siguron vetë ujin e pijshëm 1163
40 Nishani: Tolerancë Zero për celularët në burgje 831
41 Qeveria garanton lëvizjen e lirë pa viza... në hapesirë 925
42 Përfundon me sukses një super-operacion policor. Arrestohet në flagrancë superhajduti i chipsave në Facebook 919
43 Berisha lavdëron Ministrin e Stadiumeve për ndeshjen Shqipëri – Irlandë e Veriut 898
44 Ambasadori Withers kërkon të atdhesojë avionin amerikan në muzeun e Gjirokastrës 1114
45 Delegacioni i KiE ne zyren e Berishes 803
46 Berisha bind ish-kryeministrin Nano të japë kontributin e tij personal për të realizuar projektet e qeverisë për shtrimin e rrugëve ne jug të Shqipërisë 833
47 Pas Nënë Terezës fillon puna për realizimin edhe të shtatores së Babë Berishës 975
48 Shqipëria blu në rrezik : planeti Pluton është bërë 20 % ngjyrë opozitare 1388
49 Nis zbatimi i projektit Anti-Janar 1039
50 Këshilli i Ministrave.org vendos unanimisht të dekorojë kryeministrin Berisha 1030

Page 1 of 2


Warning: Illegal string offset 'active' in /home2/clubzone/public_html/keshilliministrave.org/templates/ja_teline_iii/html/pagination.php on line 129

Warning: Illegal string offset 'active' in /home2/clubzone/public_html/keshilliministrave.org/templates/ja_teline_iii/html/pagination.php on line 135

Warning: Illegal string offset 'active' in /home2/clubzone/public_html/keshilliministrave.org/templates/ja_teline_iii/html/pagination.php on line 129

Warning: Illegal string offset 'active' in /home2/clubzone/public_html/keshilliministrave.org/templates/ja_teline_iii/html/pagination.php on line 135
  • «
  •  Start 
  •  Prev 
  •  1 
  •  2 
  •  Next 
  •  End 
  • »

Vitrina e Librit

Albumi qeveritar

Sondazh

KE refuzoi dhenjen e statusit per Shqiperine sepse...Results