Lajme te fresketa:

Të Ndërmjetme


Powered by jWarlock jwFacebook Comments
Title Filter 
Display # 
# Article Title Hits
1 Berisha: Edhe dëshmorët mund të votojnë. 28 mijë vota nuk ti fal njeri 1126
2 Basha shpalos planin madhor të fushatës: 1 milionë të punësuar brenda 2011 1004
3 Berisha: Duhet rritur prezenca e grave në parti, qeveri dhe parlament. Të zbatohet skema: një gra - një gru 1124
4 Opozita demostratë larg bulevardit. Berisha: Ja cilat ishin masat e mbrojtjes kryeministrore 1009
5 Shkodrawatch 3, trilogjia më e ndjekur në Shqipëri. Tashmë në 3D 5260
6 Konkurentja Vokshi humbet 200 euro në lojën kuic “Who Want to Become an Ordinere”. Vokshi: Rëndësi ka pjesëmarrja jo fitorja 3658
7 Sot 8 Nëntori, liberalizimi i Partisë Komuniste Shqiptare. Berisha: U anëtarësova për ta shembur PKSH nga brenda 2341
8 Kryeministri flet për turizmin në mbledhjen e Këshillit të Ministrave.org. Berisha: Kto pushime e mija kan qenë t’papame 3121
9 Rregullore e përkohëshme qarkullimi për turistët dhe emigrantët që vizitojnë Shqipërinë 1800
10 Shkrepen armë ndërmjet dy bandave pranë zyrave të KQZ. Policia: Kutitë janë jashtë rrezikut për hapje 1102
11 Këshilli i Ministrave.org vendos të shpërblejë kampionët e peshëngritjes 1442
12 Sandri i alarmuar nga mundësia e vdekjes së doktorit në helikopter 777
13 Karaxhic kërkon të gjykohet në Shqipëri 933
14 Automjetet shqiptare së shpejti me targa biometrike 1926
15 Sandri bëhet xheloz për Big Brother 853
16 ish-stadiumit QemalStafa i ndërrohet emri 1229
17 Mbyllet me sukses sondazhi : Fajin për përmbytjet e ka opozita. 1100
18 Rezultatet e sondazhit : Chillyetta formon partine LSI 1217
19 Rezultatet e sondazhit te kaluar 1062
20 Mbyllet sondazhi i KeshilliMinistrave.org 1890

Vitrina e Librit

Albumi qeveritar

Sondazh

KE refuzoi dhenjen e statusit per Shqiperine sepse...Results