Lajme te fresketa:

Kontaktoni me Keshillin e Ministrave.org

E-mail Print PDF

Posto ne Facebook

Të nderuar shtetas!

Kabineti i Këshillit të Ministrave.org është gjithmonë në dispozicionin tuaj, duke ju krijuar hapësirën e nevojshme për të shprehur mendimet, spiunimet, sugjerimet dhe sidomos lavdërimet tuaja të sinqerta ndaj punës së qeverisë të cilat na ndihmojnë të perfeksionojmë justifikimet. Gjithashtu, ne mirëpresim edhe kritikat tuaja më të forta ndaj opozitës.

Të gjitha këto, ju mund të na shkruani duke klikuar tek zarfi blu LEVDATA.

Megjithatë duke respektuar principin e fjalës së lirë, ju mund edhe të guxoni marrëzisht të na kritikoni duke na shkruar duke klikuar tek zarfi i kuq
ANKESA. Të jeni të sigurt se pasi ta plotësoni, ne do të bëjmë ç`është e mundur, t`ju gjejmë për t`ju “falenderuar” ngrohtësisht dhe personalisht.

Ju falenderojmë për bashkëpunimin.

Z.Gojëpak LLAPASHUMI

Zëdhënës i Këshillit të Ministrave.org
Drejtori i Sektorit mbi Deklaratat e Dorëheqjeve

 

 


Powered by jWarlock jwFacebook Comments

[Sqarim]

Comments  

 
+6 #5 Reni Mustafa 2009-12-30 18:00
hahahhah
 
 
0 #4 Astrit Matraku 2009-12-11 10:42
po ne united shofers of kinostudio-kombinat pse nuk kemi faqe
 
 
+8 #3 Kico Anagnosti 2009-12-07 01:10
po per ceshtjen came ca u be? e duan edhe ata nje faqe
 
 
+5 #2 Sali Ram Berisha 2009-12-04 21:20
Ju pershendes per punen e shkelqyer qe keni bere ...kjo tregon qe ju e doni demokracine e cenuar hde ju i doni ko0munistart bravo ju lumte...
 
 
+8 #1 Irvi Hyka 2009-11-30 11:08
KRIJONI NAI FAQE EDHE TË BASHKIVE SE MEZI I KEMI
 

Duhet te jeni te regjistruar per te komentuar.

Vitrina e Librit

Albumi qeveritar

Sondazh

KE refuzoi dhenjen e statusit per Shqiperine sepse...Results