Lajme te fresketa:

Filma

E-mail Print PDF

Posto ne Facebook

Kryeministri Sali Berisha ne filmin "Loud & Clear"

Deputeti Balla shan kryeministrin Sali Berisha

Sali Efendi

 

 

 

 

 

 


Powered by jWarlock jwFacebook Comments

[Sqarim]

Comments  

 
+18 #1 Kico Anagnosti 2009-12-07 01:05


  • Ali Sala dhe 60 mandatet

    Il buono, il brutto, e il sala

    S for SALA

    The Salfather

 

Duhet te jeni te regjistruar per te komentuar.

Vitrina e Librit

Albumi qeveritar

Sondazh

KE refuzoi dhenjen e statusit per Shqiperine sepse...Results